+355694792000

DRITA HOLIDAY
  Ksamil,Sarande - Ksamil ,Sarande duke filluar per vetem nga 42 Euro per familje 3 persona

Ksamil,Sarande - Ksamil ,Sarande duke filluar per vetem nga 42 Euro per familje 3 persona

 
Ksamil,Sarande - Ksamil ,Sarande duke filluar per vetem nga 42 Euro per familje 3 persona
Vilat/Apartamente :Keli,Edi & Linda,Rolando - 3* - TRIPLE - STANDARD - 15 Euro
Vaktet MENGJES
Ne Ksamil,Sarande - Transport me

Akomodimi ne dhoma:

- Ofrohen  dhoma 1+1 dyshe dhe teke,dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar,me WC,recepsion non stop 24 ore ne sherbim,tharese flokesh,frigorifer etj


Aktivitetet qe ofrohen:

  • ·         Ksamili është i vetmi destinacion bregdetar që ju ofron mundësinë t’i hipni një varke (me 200 lekë), dhe të shkoni e të drekoni në ishullin përballë, ose të zgjidhni një nga ishujt që preferoni për të bërë një shëtitje e për të shijuar erën e thellë të jodit, ndërkohë që ndërtesat e pabukura i keni lënë pas shpine tashmë, tej në fshat. 

·         Ksamili është  nga të paktat fshatra bregdetarë, ku  mund të shkosh edhe me not nga njëri ishull në tjetrin, për të provuar rezistencën e muskujve prej notari që ke, apo për të marrë guximin të bëhesh një i tillë.Eshte veshtire ta shkepusesh Ksamilin nga plazhet e tjera të Sarandës, bregut më jugor të Shqipërisë, e, po të mos ishte për ishujt e tij, ai do të ishte as më pak e as më shumë por  i bukur sa plazhi i Pasqyrave, i Pllakave, Gjiri i Bukenvileve, Buneci, Borshi, Lukova, Krorëzi, Kakomeja (që duhet ta harrojmë për ca vjet, ose ndoshta edhe përgjithmonë, nëse Club Med-i nuk vendos t’i hapë sërish kangjellat e hekurta që ka vendosur rreth e rreth gjirit).

 

·         Por nëse jeni lodhur së tepërmi me pamjet e ndërtesave pa asnjë lloj arkitekture, që rrethojnë tashmë Ksamilin, (ashtu si kurora prej ferrash e gjembash rrethon kokën e bukur të Krishtit) e nuk dëshironi t’i riktheheni më këtij destinacioni, apo ju që nuk keni qenë asnjëherë në Ksamil, nuk josheni aspak nga ajo çka keni parë në foto apo tv, ne e kemi gjithmonë një variant rezervë, që do t’ju bëjë patjetër, në mos të ktheni mendje plotësisht, të paktën të mendoni pak më shumë, nëse keni vendosur t’i thoni “Jo” Ksamilit për këtë verë.Gjithçka qe nuk u permend me siper!
 
 

 
  Ksamil,Sarande - Ksamil ,Sarande duke filluar per vetem nga 42 Euro per familje 3 persona  
  Nisja 01/08/2016 dhe Kthimi 30/08/2016  
 

Cmimi Adult :

15 Euro

Femije 5-12 vjec :

0 Euro

Foshnje 0-5 vjec :

0 Euro

 
  Selekto sa persona do marin pjese ne kete oferte  
 

Te rritur :

Femije 2-12 vjec :

Foshnje 0-2 vjec :

 
 
 
   
     
   
 
 

Travel System Online by AlbAsp.com