+355694792000

DRITA HOLIDAY
  Chalkidiki,Greece - Chalkidiki,Greece,Agrili Resort Luxury Apartments , Akti Elias - Nikiti , Akti Elias 267.5 Euro per person ne dhome dyshe

Chalkidiki,Greece - Chalkidiki,Greece,Agrili Resort Luxury Apartments , Akti Elias - Nikiti , Akti Elias 267.5 Euro per person ne dhome dyshe

 
Chalkidiki,Greece - Chalkidiki,Greece,Agrili Resort Luxury Apartments , Akti Elias - Nikiti , Akti Elias 267.5 Euro per person ne dhome dyshe
Agrili Resort Luxury Apartments - 3* - DOUBLE - STANDARD - 267.5 Euro
Vaktet MENGJES-DARKE
Ne Agrili Resort Luxury Apartments,Chalkidiki,Greece - Transport me Me makine private ose Bus +55 Eur vajtje -Ardhje

        Akomodimi ne dhoma:

 

Apartamentet kane 15 dhoma,me stil  Mesdhetar.Hoteli ka nje kopesht te bukur,pishine me shtreter plazhi dhe cadra,sistem interneti Wi-Fi Parkimi privat eshte I lire ne te gjithe resortin. Ai eshte  6 km nga  fshati Neos Marmaras.Aty prane ndodhet nje fushe golfi  dhe qe eshte 100 km larg nga porti Carras.

·         Apatramentet jane te pajisura me kuzhine,pervec studios Nikiti,frigorifer,Tv,A/C dhe nje verande e madhe  me pamje nga Toronians Gulf dhe mali.Ambjenti eshte I rrethuar nga  pisha ,peme palmash,lulet dhe  lulet zvarranike te krijuara nga vete ambjenti  te cilat mund ti shijoni me familjen tuaj.

·         Apartamentet jan te pajisura me kende lojersha ku femijet mund te  qendrojne te sigurte. Pishina ka nje terrace te mrekullueshme.

·         Pijet qe ofrohen jane: pijet jo alkolike si psh: kapucino,fredo ose pije te ndryshme,te lexuarit deri naten vone. Ofrohet   mish ne zgare  e ndertuar ne nje kioske prej druri.

·         .Parkimi privat eshte I lire ne te gjithe resortin. Ai eshte 6 km nga  fshati Neos Marmaras. Aty prane ndodhet nje fushe golfi  dhe qe eshte 100 km larg nga porti Carras.Gjithcka qe nuk u permend me siper!
 
 

 
  Chalkidiki,Greece - Chalkidiki,Greece,Agrili Resort Luxury Apartments , Akti Elias - Nikiti , Akti Elias 267.5 Euro per person ne dhome dyshe  
  Nisja 08/07/2016 dhe Kthimi 12/07/2016  
 

Cmimi Adult :

267.5 Euro

Femije 5-12 vjec :

0 Euro

Foshnje 0-5 vjec :

0 Euro

 
  Selekto sa persona do marin pjese ne kete oferte  
 

Te rritur :

Femije 2-12 vjec :

Foshnje 0-2 vjec :

 
 
 
   
     
   
 
 

Travel System Online by AlbAsp.com