+355694792000

DRITA HOLIDAY
  Pushime Luxury - Halkidiki 2124 €

Pushime Luxury - Halkidiki 2124 €

 
Pushime Luxury - Halkidiki 2124 €
Danai Beach Resort - 5* - DOUBLE - STANDARD - 2124 Euro
Vaktet MENGJES
Ne Danai Resort and Villas Nikiti, Sithonia, Chalkidiki, Greece - Transport me Transport Individual / i organizuar me minibus luksoz
Fjetje dhe mengjes per 3 nete
Suita dhe villa Luksoze nga suita (35-40 m2) dhe vilat deri ne 950 m2.
Cdo Junior suite eshte  ambjent luksi:  ka nje dhome dhe nje zone qendrimi,ballkon ose terrace me zone te jashtme qendrimi  dh enje banje mermeri.Komoditetet e tjera perfshijne:lule te fresketa,dysheme e veshur me mermer,kontroll individual i ajerit te ngrohte dhe te kondicionuar;program i  vetesiguruar;minibar;tv me satelit;sistem wi-fi me muzike;linje telefonike;tharese flokesh;linje interneti;tualete-banje bullgariane;banje dhe shapka
Gjithcka e pa permendur me siper
Udhetimi eshte individual
Kjo pakete mund te organizohet me minibus komod  nga 8-18 persona,
 
 

 
  Pushime Luxury - Halkidiki 2124 €  
  Nisja 22/07/2016 dhe Kthimi 25/07/2016  
 

Cmimi Adult :

2124 Euro

Femije 5-12 vjec :

375 Euro

Foshnje 0-5 vjec :

0 Euro

 
  Selekto sa persona do marin pjese ne kete oferte  
 

Te rritur :

Femije 2-12 vjec :

Foshnje 0-2 vjec :

 
 
 
   
     
   
 
 

Travel System Online by AlbAsp.com