+355694792000

DRITA HOLIDAY
  Udhetim ne Valbone, Shqiperi - Valbone 69€

Udhetim ne Valbone, Shqiperi - Valbone 69€

 
Udhetim ne Valbone, Shqiperi - Valbone 69€
HOTEL - 3* - DOUBLE - STANDARD - 69 Euro
Vaktet MENGJES-DARKE
Ne Valbone - Transport me AUTOBUS
Dita e pare:
✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur tragetin qe niset nga Komani)
✓ Udhetimi me traget ne Liqenin e Komanit per rreth 2 ore e 30 minuta
✓ Vizite ne Bajram Curri
✓ Akomodimi ne Valbone, dreka ne Valbone, ushqime Bio dhe tradicionale te zones
✓ Vizite tek Ujvara ne Valbone.
✓ Darka ne Valbone,
Dita e dyte:
✓ Mengjesi ne Bujtine, vizite te liqeni i Xhemes dhe mulliri i vjeter.
✓ Dreka ne Uren e shenjte
✓ Kthimi nga Kosova, ndalese ne Prizren (Lidhja e Prizrenit, Pazari, Xhamia)
✓ Mberritja ne Tirane ne oren 21:00
Te perfshira jane :
1. Transporti gjate te gjithe turit
2. Bileta e Tragetit
3. Fjetja naten e shtune ne Valbone
4. 2 Dreka, ajo e te shtunes dhe ajo e te dieles
5. 1 darke (Darka e te shtunes)
6. 1 Mengjes (Mengjesi i te Dieles)
7. Qingji/Keci ne Hell gjat mbremjes se te shtunes
8. Guida dhe organizimi.
Cmimi per kete organizim 69 Euro All inclusive

 
 

 
  Udhetim ne Valbone, Shqiperi - Valbone 69€  
  Nisja 13/07/2018 dhe Kthimi 15/07/2018  
 

Cmimi Adult :

69 Euro

Femije 5-12 vjec :

69 Euro

Foshnje 0-5 vjec :

0 Euro

 
  Selekto sa persona do marin pjese ne kete oferte  
 

Te rritur :

Femije 2-12 vjec :

Foshnje 0-2 vjec :

 
 
 
   
     
   
 
 

Travel System Online by AlbAsp.com