+355694792000

DRITA HOLIDAY
  Plazh 5 dite ne Budva – Kotor – Ulqin - Budva

Plazh 5 dite ne Budva – Kotor – Ulqin - Budva

 
Plazh 5 dite ne Budva – Kotor – Ulqin - Budva
Lloza - 3* - DOUBLE - STANDARD - 179 Euro
Vaktet MENGJES-DARKE
Ne Budva - Transport me Autobus

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Vazhdojme rrugen drejt Ulqinit. Akomodimi ne Hotel. Kohe e lire ne Plazhin e Madh te Ulqinit. Darka ne Hotel.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Ndalese panoramike ne Shen Stefan. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije. Darka ne Hotel.

Dita e trete: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi dretj Budves, vizite qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Mogren Beach. Darka ne Hotel.

Dita e katert: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Kotorit. Vizite ne Kotor ku do te vizitojme Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter, Kishat dhe Monumentet kryesore te qytetit. Plazh ne Jaz Beach. Darka ne Hotel.

Dita e peste: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh ne Valdanos deri ne oren 17:00. Nisja drejt Tiranes.

Ne cmim perfshihet:
• Guidat sipas programit
• Transporti me autobus komod
• Akomodimi ne Hotel 3* 
• Mengjesi dhe darka
Pagesat e femijeve:
0 – 2 Vjec (Falas)
2 – 11 Vjec (70% te shumes)
Mbi 11 vjec – Pagese e plote
 
 

 
  Plazh 5 dite ne Budva – Kotor – Ulqin - Budva  
  Nisja 18/07/2018 dhe Kthimi 22/07/2018  
 

Cmimi Adult :

179 Euro

Femije 5-12 vjec :

125 Euro

Foshnje 0-5 vjec :

0 Euro

 
  Selekto sa persona do marin pjese ne kete oferte  
 

Te rritur :

Femije 2-12 vjec :

Foshnje 0-2 vjec :

 
 
 
   
     
   
 
 

Travel System Online by AlbAsp.com